f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Image Alt

Rekrutacja

Lista kandydatów PRZYJĘTYCH  po potwierdzeniu woli zamieszkania w Internacie X Liceum Ogólnokształcącego przez rodziców kandydata niepełnoletniego  lub kandydata pełnoletniego z dnia 28.08.2020

Dziewczęta

Nazwisko i imię
Snarska Julia
Bałakier Kornelia
Olechno Anna
Siemieniuk Marta
Słoma Julia
Michałowska Nikola
Cybulska Patrycja
Choromańska Oliwia
Piekutowska Julia
Mikucka Katarzyna
Radziszewska Kinga
Skibicka Aleksandra
Chromińska Magdalena
Danowski Ewelina
Ginszt Zofia
Winsko Monika
Sapkowska Sylwia
Biryło Martyna
Dąbkowska Olga
Jaworska Wiktoria
Orzechowska Milena
Wysocka Emilia
Żukowska Aleksandra
Żukowska Wiktoria
Zaleska Emilia
Hryszko Julia

Chłopcy

Nazwisko i imię
Mirowski Marcel
Zamojski Michał
Matan Michał
Orłowski Łukasz
Orłowski Robert
Natzke Mateusz
Stasieluk Piotr
Ciborowski Piotr
Fiuk Marcin
Krysztopowicz Łukasz
Krawiel Marek
Werpachowski Mikołaj

Lista kandydatów NIEPRZYJĘTYCH  do Internatu  X Liceum Ogólnokształcącego  z dnia 28.08.2020

Dziewczęta

Nazwisko i imię
Hubert Maja
Łojewska Martyna
Grudzińska Olga
Hodun Klaudia
Jałbrzykowska Milena
Krukowska Julia
Kuć Rozalia
Miluska Natalia
Pogorzelska Aleksandra
Rudź Andrzelika
Sut Kamila
Milewska Natalia
Ziniewicz Katarzyna
Zabrocka Patrycja
Zalewska Maja
Bilkokrylets Olena
Błaszczuk Matylda
Michniewicz Julia
Nowik Emilia
Pawłowska Agata
Siniakowicz Magdalena
Babicz Oliwia
Haraszkiewicz Kinga
Azimboeva Amelia
Piechowska Emilia
Muczyńska Julia
Vasilkoya Liubou
Chwiećko Patrycja
Golińska Larysa
Krasowska Amelia
Kuniewska Alicja
Machłajewska Dominika
Malinowska Natalia
Mróz Urszula
Orłowska Katarzyna
Ponomarenko Daria
Szczerba Ewelina
Szybańska Angelika
Tulkis Karolina
Witkowska Julia

Chłopcy

Nazwisko i imię
Szklanko Kacper
Jasiński Jakub
Stocki Mirosław
Huz Maksim
Kuczyński Maciej
Zagólski Sebastian
Marcinkiewicz Krzysztof
Zastocki Paweł
Dzietczyk Jakub
Garbowski Jakub
Grzegorzewski Paweł
Krutul Jakub
Sienkiewicz Szymon
Zabrocki Jakub
Czarnowki Norbert
Dębnicki Patryk
Gorgol Jakub Andrzej
Hołubowicz Dawid
Kozłowski Szymon
Kropiewnicki Hubert
Majewski Paweł
Malinowski Wojciech
Niewiadomski Jakub
Olszewski Aleksandr
Pieniążek Jakub
Polakowski Mateusz
Skrzeczyński Maciej
Sobolewski-Aleksiejuk Filip
Stachowiak Filip
Świderski Mateusz
Wasilewski Jakub

Dzień dobry.

Witamy wszystkich zainteresowanych zamieszkaniem w naszym internacie w roku szkolnym 2020/21.
Przypominamy, że pierwszeństwo w przyjęciu do internatu mają przyszli uczniowie X Liceum Ogólnokształcącego.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie prosimy o bardzo dokładne zapoznanie się ze wszystkimi dokumentami zamieszczonymi poniżej:



Zapraszamy !