f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Image Alt

Kadra pedagogiczna


Nazwisko i imięPrzedmiotGodziny dostępności nauczycieli
w I semestrze 2022/2023 – termin konsultacji
Adamczuk AnetabiologiaWtorek 10.30 – 11.30
Adamska- Niewiarowska Katarzynaj. polskiŚroda 11.50- 12.50
Bagnowski Łukaszj. angielskiWtorek 11.30 – 12.30
Bajsicka IrenachemiaPoniedziałek 11.30 – 12.30
Bezubik MarekwfCzwartek 10:30-11:30 (co 2 tygodnie)
Bilmin MarekinformatykaWtorek 19.00- 20.00
Bogdan AnnamatematykaWtorek 13.15 – 14.15
Charkiewicz EwabibliotekaWtorek 16:00 – 17:00
Cichoń PawełwfPoniedziałek 13.15- 14.15
Cimochowska Jolantaj.angielskiPoniedziałek 13.20-14.20
Czarnowski KonradhistoriaWtorek 12.20-13.20 co 2 tyg.
Daniluk DariuszgeografiaPiątek 13.00-14.00
Gontowska RenatawfCzwartek 8.40-9.40
Gronostajska-Ogrodnik NataliawfPiątek 11:15-12:15
Grygorowicz RenatapedagogWtorek 14.00- 15.00
Hajduczenia Annaj. angielskiWtorek 8.30- 9.30 (co 2 tygodnie)
Ignaciuk KrzysztofinformatykaCzwartek 11.15-12.15
Jabłońska BeatahistoriaWtorek 9.40-10.10 lub 10.45-11.15
Czwartek 11.40-12.10 co 2 tyg.
Jabłońska MonikabiologiaPoniedziałek 12.15 – 13.15
Jachnik Katarzynaj.niemieckiWtorek 14.55 – 15.55
Jakoniuk TamarachemiaPoniedziałek 12.30 – 13.30 co 2 tyg.
Jakubowicz Agnieszkaj.angielskiWtorek 7.45 – 8.45
Jankowska-Kulesza Beataj.angielskiCzwartek 11.30-12.30
Jelska Agnieszkaj.angielskiPoniedziałek 10.30 – 11.30
Jaszczuk AgatachemiaŚroda 8.30-9.30 (co 2 tygodnie)
Jaworska- Micun JoannageografiaPoniedziałek 13.15 – 14.15
Kalinowska Barbaraj.niemieckiPoniedziałek 15.00 – 16.00
Kałmucka MałgorzatafizykaWtorek 9.30- 10.30
Klimaszewski Łukaszreligia katolickaCzwartek 12:15-13:15
Klimczuk-Sałaj KatarzynageografiaPoniedziałek 9.30 – 10.30
Klimuk Izabelaj. polskiŚroda 9 30 – 10 30 (co 2 tygodnie)
Kobierska Jolantaj.polski, etyka, filozofiaWtorek 11.30 – 12.30
Kondracka AnnapsychologCzwartek 12.00- 13.00
Konopka MałgorzatabibliotekaŚroda 10.40 – 11.40
(co 2 tygodnie)
Kozłowska-Stepaniuk Ewaj.angielskiPiątek 7.45 – 8.45
Kruk JoannaplastykaŚroda 17.30-18.30
Kubala MirosławfizykaCzwartek 16.35 – 17.35
Kuczyńska Barbarahistoria, HiT, wdżwrPiątek 7.45 – 8.45
Kulikowska Małgorzatapodstawy przedsiębiorczościPoniedziałek 17.25 – 18. 25
Kwietko- Bębnowska AlicjamatematykaWtorek 11.20 – 12.20
Łukaszewicz Dorotaj.polskiWtorek 10.30 – 11.30
Łukaszewicz Dorotabiblioteka, j. polskiPoniedziałek 9.30 – 10.30
Marciniak MonikaHiT, historiaŚroda 12:15 – 13:15
Marczuk AndrzejwfPoniedziałek 18.00 – 19.00
Mazurek MałgorzatabiologiaWtorek 14.00 – 15.00
Niemancewicz KatarzynamatematykaPoniedziałek 12.15-13.15
Osipczuk UrszulamatematykaPiątek 15.30- 16.30
Romańczuk Mariuszreligia prawosławnaWtorek 10.15- 11.15 (co 2 tygodnie)
Rudkowska Elżbietaj.rosyjskiPiątek 9.30-10.30
Rybołowicz AgnieszkamatematykaPiątek 8.35-9.35
Sadowska AgnieszkawfŚroda 15.00- 16.00
Sadowska- Sawicka Urszulaterapeuta pedagogicznyWtorek 7.45- 8.45 (co 2 tygodnie)
Sawicki MariuszmatematykaŚroda 14.30- 15.30 (co 2 tygodnie)
Sekścińska Mariareligia katolickaCzwartek 17:25 – 18.25
Sienkiewicz MichałchemiaWtorek 7.00-8.00
Sławińska Agnieszkaj. niemieckiCzwartek 17:25 – 18.25
Sobolewska MałgorzatawfWtorek13.15-14.15
Sokół Irenaedb, informatykaPiątek 14:05 – 15:00
Sokół Małgorzatahistoria, wosŚroda 15.00- 16.00
Sołoguba Teresaj.angielskiPiątek 11.30- 12.30
Stawnicka Halinahistoria, wos, HiTPoniedziałek 14.10-15.10
Stupak Nadziejaj. rosyjskiPoniedziałek 11.30 – 12.30 (co 2 tygodnie)
Sztabelska- Kopa Urszulaj.polskiczwartek 9.30-10.30
Uścińska- Walesiuk AnetamatematykaPiątek 7.45-8.45
Waszkiewicz Krzysztofj.angielskiWtorek 10.25- 11.25
Werder Ewaj.polskiPiątek 10.15 – 11.15
Wolański Krzysztofhistoria, wos, hitPoniedziałek 10.00 -11.00
Wróblewska Krystynaj. polskiWtorek 13.30- 14.30
Wysztygiel Mieczysławj. polskiWtorek 16.20 – 17.20
Zwierzyński Krzysztofj.niemiecki, j. rosyjskiŚroda 14.10 – 15.10
,

Skip to content