f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Image Alt

Aktualności

W związku z przedłużeniem nauczania zdalnego konsultacje z nauczycielami odbędą się 12 listopada w godzinach 17.00- 19.00 on-line przez Teamsa. Proszę umawiać się wcześniej z nauczycielami przez dziennik na konkretną godzinę i następnie łączyć się przez konto dziecka na Teamsie.

2 listopada w naszej szkole jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych. 12 listopada odbędą się konsultacje dla rodziców. W zależności od rozwoju sytuacji odbędą się w szkole (mamy nadzieję) lub on-line za pomocą Teamsów.Szczegóły organizacyjne przekażemy w późniejszym terminie.

Informujemy, że od 19 października 2020 r. lekcje odbywają się w systemie zdalnym przez aplikację Teams na platformie Microsoft Office 365 dla edukacji. Wszystkie informacje będziemy przekazywać przez dziennik elektroniczny i stronę internetową. Zapraszamy na stronę MEN: https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna-i-hybrydowa-w-szkolach-ponadpodstawowych