f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Image Alt

Uczniowie z pasją

Sport to zdrowie??
Dobrze wiedzą o tym Kacper i Kajetan Nosko, dla których uprawianie sportu jest ważną częścią ich życia. Realizowali się w wielu dyscyplinach i nadal odkrywają nowe. Kacper osiem lat trenował judo. Na szczególną uwagę zasługuje brazylijskie jiu jitsu, którym wspólnie zajmowali się prawie dwa lata.. BJJ wywodzi się z zapasów i judo. Jest sportem, który kładzie duży nacisk na walkę w parterze. Brazylijskie jiu jitsu jest uznawane za najbardziej skuteczną technikę walki wręcz. Dzięki niej można obezwładnić przeciwnika stosując różnego rodzaju, dźwignie i duszenia. Kacper i Kajetan uważają, że brazylijskie jiu jitsu jest sportem w zasadzie dla każdego. Ich praca, zdyscyplinowanie, zaangażowanie w treningi przyniosło liczne sukcesy nawet na arenie międzynarodowej.

Martyna Baranowska zajmuje się fotomodelingiem. Dzięki profesjonalnemu portfolio jej zdjęcia są wykorzystane w reklamach. Życzymy dalszych sukcesów.

Natalia Sidz: od 10 lat uczy się w Państwowej Szkole Muzycznej w Białymstoku, aktualnie jest na II stopniu, specjalność instrumentalistyka. Przedmiot główny to wiolonczela, ale jej drugą miłością jest fortepian. Na gitarze też sobie radzi i swoją przyszłość pragnie związać z muzyką. Marzy o studiach we Wrocławiu lub Lublinie na kierunku Muzykoterapia, a jeśli uda się, chciałaby studiować jeszcze drugi kierunek – Instrumentalistykę. Natalia mówi, że gdyby nie muzyka, życie nie miałoby sensu. Najbardziej lubi grać koncerty, ostatnio jej ulubionym jest Koncert h-moll Goltermana. Jako największy minus swej pasji wskazuje brak czasu, a największe plusy to własna przyjemność z grania i dzielenie się muzyką z innymi.

Gerard Gołumbiewski: pasjonat e-sportu.Zagrał turniej Ninja’s Night Shift w Warszawie, który był prowadzony przez samego Ninja. Gerard wygrał pierwszy mecz kwalifikacyjny i zdobył główną nagrodę, czyli grę z Ninja w finale. Podczas transmisji na żywo oglądało go 80 tysięcy osób.

Aleksandra Gołębiewska: jej pasją jest fotografia. Zdjęcia zaczęła robić w I klasie gimnazjum. Jest osobą dbającą o estetykę i szczegóły. Uwielbia robić portrety ludziom oraz ukazywać na zdjęciach piękne widoki. Twierdzi, że dzięki fotografii może uchwycić ważne dla niej momenty, wspomnienia oraz wyrazić siebie. Aleksandra z sukcesami bierze udział w szkolnych konkursach fotograficznych.

Natalia Łempicka: posiada wiele zainteresowań (na pewno miałaby ich jeszcze więcej, gdyby doba trwała dłużej)? Jako jedenastolatka zaczęła swoją przygodę z tańcem, która trwa do dzisiaj. Ciężkie treningi doprowadziły do tego, że JUŻ teraz ma możliwość pojawiania się w teledyskach, czy na scenach koncertowych. Rozwija się także w grafice oraz animacji komputerowej, pracuje  z popularnymi influencerami? Niedawno nawiązała współpracę ze światową wytwórnią muzyczną, by stworzyć markę ubrań dla ich fanów. Jest także autorką naszego drugiego szkolnego merch’u?

Emilia Bańkowska: dziewczyna o dwóch twarzach! Jak sama siebie opisuje, jest bardzo zdeterminowaną osobą. Należy do Związku Strzeleckiego „Strzelec”, gdzie uczy się miedzy innymi taktyki, survivalu i sztuk walki. Grała także na wielu instrumentach, między innymi na gitarze? i pianinie?, a co się z tym wiąże – należała do orkiestry dętej? i dalej rozwija swój talent. W wolnych chwilach ćwiczy też krav mage oraz jeździ na rolkach.

Dawid Dobrogowski: interesuje się podróżowaniem, grafiką komputerową, zarządzaniem oraz polityką. W wolnych chwilach montuje filmy i tworzy grafiki oraz rozwija swoje umiejętności i pogłębia doświadczenia. Przewodniczący SU XLO.  Angażuje się w sprawy naszej małej ojczyzny – Podlasia, jako Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego.

Patrycja Mężyńska: jej talent wokalny mogliśmy już podziwiać na szkolnych apelach ?? Od 4 lat gra na fortepianie w szkole muzycznej 1 stopnia. Gra również na trąbce? w orkiestrze, a dla rozrywki uczy się gry na gitarze. Przez 10 lat chodziła na taniec nowoczesny oraz jeździła konno ?
W wolnych chwilach lubi posłuchać muzyki oraz przeczytać dobrą książkę.

Weronika Wyszyńska od 4 lat jest strażakiem ochotnikiem ?? dzięki zachęcie koleżanki. Do jej obowiązków należy zabezpieczanie różnych imprez. Przygotowuje się razem z innymi na manewrach do zawodów strażackich?, które wcale nie są takie łatwe.

Skip to content