f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Image Alt

Edukacja medialna

Edukacja Medialna

Nowoczesna technologia może przynieść wiele dobrego w rozwoju własnym. Niemniej jednak podczas korzystania z jej dobra trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Częste korzystanie z Internetu, telewizji, smartfonumoże przyczynić się do ich nadużywania lub uzależnienia.

Dowiedz się, jak w sposób odpowiedzialny korzystać z najnowszych technologii, jak zrozumienie samego siebie pozwala na zachowanie bezpieczeństwa i uchronienie się przed wieloma negatywnymi skutkami korzystania z elektronicznych mediów. Jak sprawnie i świadomie posługiwać się nowymi technologiami, krytycznie odbierać informacje i skutecznie nadawać komunikaty. Jak zrozumieć język i zjawiska medialne. Jak obudzić w sobie kreatywność. Jak tworzyć swój wizerunek i relacje w sieci oraz dbać o swoje bezpieczeństwo w Internecie.

Koło Edukacji Medialnej w przystępny sposób wyjaśni Ci i wprowadzi w przestrzeń kompetencji medialnych takich jak korzystanie z informacji, relacji w środowisku medialnym, języków mediów, kreatywnego korzystania z mediów, etyki i wartości, bezpieczeństwa, prawa w komunikacji i mediach, kompetencji cyfrowych, mobilnego bezpieczeństwa.

Krzysztof Jędrychowski

Skip to content