f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Image Alt

Konkursy

ROK SZKOLNY 2022/2023

Konkurs “Na tropie prawdy”

Szanowni Państwo,

z początkiem nowego roku szkolnego “Lekcje z Temidą” powróciły do szkół w całej Polsce, a wraz z nimi, na naszych kanałach social media znów zagościły edukacyjne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Chcielibyśmy zachęcić uczniów Państwa szkoły do udziału w najnowszym konkursie “Na tropie prawdy”, w którym do wygrania jest tablet Lenovo M8, opaska Mi Smart Band 6 oraz słuchawki JBL Tune 500.

Poniżej przesyłamy najważniejsze informacje dotyczące udziału w konkursie.

Uczestnicy:
W konkursie “Na tropie prawdy” mogą wziąć udział uczniowie w wieku od 16 do 19 roku życia.

Zadanie konkursowe:
Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego poradnika, w którym w jasny i przystępny sposób młodym użytkownikom internetu przedstawione zostaną sposoby, dzięki którym łatwo będą mogli odróżnić fake news od prawdy.

Czas trwania konkursu:
Konkurs trwa od dnia 22.09.2022 do dnia 29.10.2022 roku, do godz. 18.00.
Jak dokonać zgłoszenia?
Zgłoszenie konkursowe należy przesłać na adres e-mail Organizatora info@altumpomoc.pl .

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem:

Zachęcamy do przekazania informacji o konkursie uczniom Państwa szkoły oraz udostępnienia naszego posta konkursowego na swoim Facebook’owym profilu:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=524404793026516&set=a.487999580000371

Konkurs “Nie wyrzucaj”

lll OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA PREZENTACJE MULTIMEDIALNĄ -,,Chrzest Polski”.

ROK SZKOLNY 2021/2022

Serdecznie zapraszam do udziału w olimpiadach COPTIOSH:

Olimpiada Wiedzy o UE- I etap szkolny – 14.12.2021 r. o godz. 11.00,

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym- I etap szkolny – 21.12.2021 r. o g. 10.00,

Olimpiada Wiedzy o III RP- I etap szkolny – 7.12.2021 r. o godz. 12.00,

Olimpiada Wiedzy Historycznej- I etap szkolny – 23.11.2021 r. o g. 9.00,

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie- I etap szkolny – 30.11.2021 r. o g. 8.00

W związku ze zbliżającą się XI sesją wydarzenia Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej organizuje konkurs, którego tematem jest  stworzenie projektu graficznego i nazwanie maskotki, która będzie promowała WUF11. Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursowym na stronie:

 https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/konkurs-na-projekt-maskotki-wuf11.

ROK SZKOLNY 2020/2021

Prezydent Miasta Białegostoku ogłosił XXVI białostocką edycję Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych”.

Osoby zainteresowane zachęcam do zapoznania się z załączonym Regulaminem edycji białostockiej Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych”.

Wypełnione karty uczestnictwa indywidualnego i grupowego w Konkursie można złożyć :

a) drogą mailową (skan dokumentów) na adres e-mail: centrum@um.bialystok.pl,

b) pocztą tradycyjną na adres: Centrum Aktywności Społecznej Urząd Miejski w Białymstoku, ul. Św. Rocha 3, 15-879 Białystok,

c) osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Białymstoku, ul. Słonimska 1, w godzinach pracy Urzędu.

Termin składania zgłoszeń upływa 12 lutego 2021 r.

Spotkanie wolontariuszy z Komisją Konkursową odbędzie się stacjonarnie lub za pomocą środków porozumiewania się na odległość w dniach 11 i 12 marca 2021 r. o czym kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie drogą mailową na podane adresy kontaktowe zamieszczone w kartach uczestnictwa indywidualnego i grupowego.

Wszystkie informacje odnośnie konkursu można uzyskać pod numerem tel. 85 879 7448, 510 095 630 lub drogą mailową: centrum@um.bialystok.pl.

W roku szkolnym 2020/2021 Główny Urząd Statystyczny we współpracy z Eurostatem organizuje IV edycję Europejskiego Konkursu Statystycznego.

Jest to szansa dla uczniów na międzynarodowy sukces.
Celem Konkursu jest zaciekawienie uczniów statystyką jako nauką, a także statystyką publiczną oraz zachęcanie nauczycieli do wykorzystywania oficjalnych statystyk podczas zajęć z młodzieżą. Dzięki udziałowi w konkursie młodzież rozwija myślenie przyczynowo – skutkowe oraz umiejętność weryfikowania prawdziwych i nieprawdziwych informacji. Ten międzynarodowy konkurs kierowany jest do zespołów uczniów w 2 kategoriach:
uczniowie klas VII – VIII szkoły podstawowej i uczniowie szkół ponadpodstawowych.
Rekrutacja do Europejskiego Konkursu Statystycznego trwa do 25 stycznia 2021 r. Konkurs składa się z części krajowej i europejskiej. Relacja z poprzedniej edycji Europejskiego Konkursu Statystycznego oraz niezbędne informacje na temat obecnej IV edycji Konkursu wraz z regulaminem i formularzem rekrutacji znajdują się stronie https://eks.stat.gov.pl/ .

Serdecznie zapraszam do udziału w olimpiadach COPTIOSH:

Olimpiada Wiedzy o UE, Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym, Olimpiada Wiedzy o III RP, Olimpiada Wiedzy Historycznej, Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Szczegółowe informacje: www.coptiosh.eu

Zapraszam do udziału w nowym konkursie genealogicznym, który został przygotowany przez Archiwum Państwowe w Białymstoku.

Narodowy Bank Polski po raz dziewiętnasty zaprasza uczniów wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Polsce do udziału w Konkursie na pracę pisemną.

Fundacja Warszawski Instytut Bankowości zaprasza wszystkich uczniów polskich szkół do nieco innej wakacyjnej aktywności. Specjalnie dla nich na najbliższe dwa miesiące przygotowano atrakcyjne działania edukacyjne w formule konkursów, warsztatów i ciekawych spotkań.Szczegóły będą sukcesywnie publikowane na dedykowanej kampanii stronie: https://bde.wib.org.pl/wakacje-2020/ oraz jako wydarzenie na Facebooku BAKCYLprzedsiębiorczości – wakacje 2020

Skip to content