f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Image Alt

Konkursy

Serdecznie zapraszam do udziału w olimpiadach COPTIOSH:

Olimpiada Wiedzy o UE, Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym, Olimpiada Wiedzy o III RP, Olimpiada Wiedzy Historycznej, Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Szczegółowe informacje: www.coptiosh.eu

Zapraszam do udziału w nowym konkursie genealogicznym, który został przygotowany przez Archiwum Państwowe w Białymstoku.

Narodowy Bank Polski po raz dziewiętnasty zaprasza uczniów wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Polsce do udziału w Konkursie na pracę pisemną.

Fundacja Warszawski Instytut Bankowości zaprasza wszystkich uczniów polskich szkół do nieco innej wakacyjnej aktywności. Specjalnie dla nich na najbliższe dwa miesiące przygotowano atrakcyjne działania edukacyjne w formule konkursów, warsztatów i ciekawych spotkań.Szczegóły będą sukcesywnie publikowane na dedykowanej kampanii stronie: https://bde.wib.org.pl/wakacje-2020/ oraz jako wydarzenie na Facebooku BAKCYLprzedsiębiorczości – wakacje 2020