f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Image Alt

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Konsultacje “Strategii RP na rzecz młodegopokolenia”

W imieniu Piotra Mazurka Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej przekazujemy zaproszenie do udziału w Konsultacjach Strategii RP na rzecz młodego pokolenia. Wydarzenie to będzie skupiać uczniów, studentów, działaczy organizacji młodzieżowych oraz naukowców. W ramach konsultacji poruszone zostaną takie tematy jak: edukacja i szkolnictwo wyższe; rynek pracy, przedsiębiorczość; społeczeństwo obywatelskie i kultura; polityka społeczna, polityka prorodzinna i mieszkaniowa; zdrowie i sport; ekologia i klimat.

Konsultacje dla województwa podlaskiego odbędą się 5 października br. o godzinie 17:00 za pośrednictwem platformy do wideokonferencji. Link do wydarzenia zostanie przesłany osobom zarejestrowanym. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Uczniów zainteresowanych udziałem prosimy o zgłoszenie tego opiekunowi SU poprzez dziennik elektroniczny (przekażemy wtedy link do formularza zgłoszeniowego).

Ostateczny termin na wypełnienie formularza to poniedziałek (4.10.2021) do godziny 12:00.

https://www.facebook.com/RadaDialoguzMlodymPokoleniem/

Skip to content