Sekcje sportowe

SEKCJE SPORTOWE

                         
 

-        siatkówki dziewcząt                - opiekun J. Hrynkiewicz

   tenisa stołowego                    - opiekun W. Brzuzy

-        atletycznej                            - opiekun T. Ostapczuk

-    piłki nożnej chłopców               - opiekun J.Dźwigaj

 

Sekcja piłki nożnej chłopców - opiekun J. Dźwigaj


Sekcja piłki nożnej chłopców skupia 25 uczniów. Corocznie startujemy w Jesiennym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku, Turniejach Ligi Futsalu Województwa Podlaskiego organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy i Podlaski Związek Piłki Nożnej. Rozgrywamy mecze towarzyskie i turnieje w zaprzyjaźnionych szkołach posiadających hale sportowe.
Organizujemy Turnieje Piłki Halowej w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych (zał 1) i Halowy Turniej Piłki Nożnej Internatów i Burs Szkolnych „Integracja poprzez sport”.
Nasze sukcesy to VII miejsce w Licealiadzie w Futsalu w roku szkolnym 2006-07 i V miejsce w Lidze Futsalu w roku 2008-09. IX miejsce w Lidze Futsalu w roku 2009-10.
Wciąż poszukujemy piłkarskich talentów. Zajecia odbywają się w piątki o godzinie 15.20. Dołącz do nas.
Reprezentacja szkoły w Lidze Futsalu Województwa Podlaskiego w roku szkolnym 2010-2011.
Liga FUTSALU 2010/2011- ZSP1

Od lewej stoją: Maciej Dańkowski 1elo, Andrzej Osmólski 2elo, Mateusz Mikołajuk 2dlo, Eryk Wnuszyński 3at, Michał Kresso 1clo, Karol Chwojko 2at, Adam Dobrogowski 1clo, Szymon Zysk 1clo, Łukasz Wojno 2alo, Karol Łupiński 1alo, oraz Rafał Skibicki 2elo i Łacina 1clo obaj chwilowo nieobecni.

Reprezentacja bierze udział w Lidze Futsalu, w której uczestniczy 48 drużyn z całego województwa podlaskiego. Są one podzielone na 4 ligi. Każda drużyna rozgrywa 11 meczy w 6 turniejach. Do klasyfikacji liczą się zdobyte punkty i bramki. Po zeszłorocznych sukcesach, celem mocno odmłodzonego składu, jest utrzymanie się w lidze, a aktualne wyniki znajdują się na stronie http://www.pwszs.bialystok.pl/komunikaty/licealiada/tabela_futsal.pdf

Aktualnie plasujemy się na 8 miejscu po dwóch porażkach z XI LO i ZSZ nr6, i zwycięstwie nad VII LO.

Copyright © 2020 Strona XLO w Białymstoku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Copyright © 2004-2018. All Rights Reserved.