f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Image Alt

Listy kandydatów

Listy kandydatów przyjętych do X LO

Klasa językowa – 1 wolne miejsce

1KsaweryBaczewski
2GabrielaBura
3HubertDek
4MajaFiedorczuk
5KamilaGodlewska
6OliwiaGontarczuk
7MalwinaHalicka
8AleksandraJackowska
9EwelinaKalinowska
10PaulinaKarczewska
11MartynaKowalczuk
12JoannaKraszewska
13BartoszLeśniewski
14BartoszLetmanowski
15DawidMaleszko
16KamilaMasłowska
17KarolinaMichalak
18ZofiaMichałowska
19PaulinaMyśliwska
20AleksandraNartowicz
21WiktoriaOksimowicz
22MaksymilianPogorzelski
23ErykRomaniuk
24WiktoriaŚciepko
25UlyanaViarenich
26LenaWróblewska
27JuliaZawadzka
28FranciszekZawadzki

Klasa biologiczno – chemiczna – 3 wolne miejsca

1MichałAntonowicz
2IgaBieluczyk
3IzabelaChoroszucha
4KamilaCiupa
5DominikDobrodumow
6DominikaFrankowska
7PatrycjaGirejko
8WiktoriaGrabarz
9KamilaKaczyńska
10MartaKalesnikava
11MariaKazimieruk
12TomaszKondracki
13YevhenKotelevets
14JakubKrasowski
15NikolaKrukowska
16JuliaKrysiewicz
17ZuzannaLeoniuk
18AdrianŁukaszewicz
19DamianNieścier
20GabrielaParuch
21MichelleStraczyńska
22GabrielaTrykacz
23ZuzannaWcześny
24JuliaWirkowska
25MarcelaZajkowska
26BłażejZaniewski

Klasa psychologiczna (2 oddziały) – 10 wolnych miejsc

1PaulinaAbramczuk
2YanaBambuliak
3NataliaBartoszewicz
4AgnieszkaBiała
5DariaBielawiec
6PatrycjaBujnowska
7MarcelinaChardziejko
8LenaChmielewska
9ZuzannaCylwik
10AnnaCzarkowska
11OliwiaCzarnecka
12GabrielaDamszel
13SylwesterDąbrowski
14ZuzannaDubiejko
15NikolaDudar
16AnielaDudzińska
17PatrycjaFicek
18LuizaGromkowska
19AmeliaHaponik
20AnnaHubbell
21KlaudiaJanicka
22ElizaKamieńska
23IgaKoczuk
24WiktoriaKozłowska
25PaulinaKunicka
26KacperLaszewski
27FilipLeszczyński
28NicolaŁopatowicz
29EsteraMatkowska
30WeronikaMikłaszewicz
31EmiliaOtapowicz
32SandraPatalan
33WiktoriaPlisiuk
34JoannaPołowianiuk
35EmiliaRakieć
36AnnaSadowska
37KarolinaSawczyńska
38EmiliaSawicka
39OliwiaSianko
40AnielaSkóra
41WiktoriaStankiewicz
42NadiaSztabińska
43WiktorŚwiętorzecki
44WiktoriaTrykacz
45GrzegorzTryznowski
46MarikaWaśniewska
47ZuzannaZalewska
48FabianŻak

Klasa społeczna – 1 wolne miejsce

1PaulinaBałdowska
2PawełCackowski
3NataliaChłud
4SzymonDudar
5JakubJemielity
6RenataKalesnikava
7SebastianKarczemny
8KarolinaKlepacka
9MartynaKonicka
10AnnaKozłowska
11FilipLisowski
12AmeliaŁachańczuk
13AntoniŁupiński
14MaciejMuszyński
15EmiliaNiedbałko
16WiktoriaOstasiewicz
17AnnaPackiewicz
18MichałPilecki
19MichalinaPółtorak
20ZuzannaPuławska
21MichałRutkowski
22StanisławSawicki
23WiktoriaStankiewicz
24TomaszSuhak
25SzymonSusoł
26KarolŚliwonik
27FabianZajkowski
28BorysŻełudkowski

Klasa ekonomiczna – 3 wolne miejsca

1MaciejBabul
2WiktoriaBorawska
3MajaBruzgo
4MałgorzataBukłaho
5PatrycjaCzaban
6KrzysztofCzajkowski
7AleksanderGąska
8AnitaGodlewska
9JuliaGrabowski
10MartaJaźwińska
11JuliaKonkol
12IgnacyKosiński
13JuliaKownacka
14MaksymilianKravets
15KacperMaciejewski
16MichałMaliszewski
17KatsiarynaMauchun
18MaksymilianPietraszko
19JoannaPoczobut
20MarcelPuchalski
21AlicjaPyrko
22KacperRudkowski
23GabrielaTymińska
24ZuzannaWasilewska
25IgnacyWasilewski
26ZuzannaWróblewska

Klasa ekologiczna – brak wolnych miejsc

1MilanaBieluczyk
2KarolinaChwieduk
3WeronikaFrankowska
4AmeliaGlejch
5MagdalenaGobcewicz
6MartynaGrycel
7AleksandraGryka
8KlaudiaJaroma
9MajaKaczyńska
10RafałKałłaur
11MichalinaKiluk
12JuliaKołnierowicz
13MateuszKozłowski
14JuliaKucińska
15WiktoriaKulesza
16NataliaŁapińska
17GabrielaŁaska
18JuliaOlechno
19RoksanaPiesecka
20PatrycjaPoniatowska
21RafałReduta
22DorotaSacharczuk
23ZuzannaStrójkowska
24IzabelaSukowska
25IgaSupranowicz
26NikolaWesołowska
27KlaudiaWilczewska
28OliwiaZawadzka
29KingaZuchwalska

Klasa dziennikarska – 4 wolne miejsca

1MaciejBielawski
2SandraBorys
3MateuszFilipczuk
4MarcelGawryluk
5DawidGorzelski
6RozaliaHardziej
7DominikIwaniuk
8WeronikaJabłońska
9FilipJabłoński
10MajaKalbarczyk
11NikolaKarpiesiuk
12MonikaKlejno
13AmeliaKocół
14GabrielaMałyszko
15BerenikaMedek
16MonikaMiastkowska
17DominikaOnichimiuk
18JanuszPieńkowski
19DominikPugacewicz
20JuliaPytel
21JakubRemiszewski
22OliwiaSieńko
23DawidSzostak
24DawidŚwisłocki
25KacperZabłocki

Klasa prawnicza – brak wolnych miejsc

1EmiliaAleksandrów
2OliwiaAleksiejuk
3AdrianBajda
4MartynaBieluczyk
5DominikaCisz
6AnnaDobrogowska
7HubertKaczmarek
8PaulinaKalinowska
9EwaKarpowicz
10MichałKazimieruk
11WiktoriaKuźniak
12AmeliaLach
13JakubMakarewicz
14WiktoriaMatys
15KlaudiaMuszyńska
16JuliaNiemyjska
17JakubObłocki
18IzabelaOsiekowicz
19MariaPogorzelska
20ZofiaPyszczek
21OliwiaRutkowska
22MariaRybij
23MonikaRynkiewicz
24NicolaSiuchno
25NelaSobiech
26NikolaTarasiewicz
27PatrykTomaszuk
28UlaWalendziuk
29JakubZembko
Skip to content