f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Image Alt

Listy kandydatów

Lista osób zakwalifikowanych do klasy I a – językowej 16.08.2021r.
 Gasztold Wiktoria
Łuksza Krzysztof
Olszewski Jan Kazimierz
Panas Oskar
Sakowicz Zuzanna
 


Lista osób zakwalifikowanych do klasy I b – biologiczno-chemicznej 16.08.2021r.
Chomontowska Karolina
Harasimowicz Zuzanna 
 
 Krasowska Julia Katarzyna 
 Marczuk Gabriela 
 Mikulska Julia 
 Milewska Dominika 
 Nowik Eliza 
Roszkowska Gabriela Joanna  
 Sadowska Patrycja 
 Schmalz Igor Maxymilian 
Wysocki Maciej  
  
  
  
  
Lista osób zakwalifikowanych do klasy I c – psychologicznej 16.08.2021r.
 Markowska Magda
 Perkowska Kamila
 
 
Lista osób zakwalifikowanych do klasy I d – społecznej 16.08.2021r.
 Bratos Joanna
 Dębowski Kamil
Kulbacki Krzysztof 
 Maleszewska Natalia
 
 

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO X LO

KLASA 1A (JĘZYKOWA)

MonikaAugustynowicz
WiktoriaBiernacka
WiktoriaBobko
IgorGutorow
MagdalenaIwanowska
KacperKorecki
EdytaKotowska
KlaudiaKowalewska
PatrycjaKuryłło
MartynaNowicka
SylwiaOlszewska
DagmaraPopławska
DianaPorzezińska
ZuzannaRoszkowska
HannaSkulimowska
BartoszSosnowski
JuliaSzugzda
OliwiaSzugzda
EmiliaSzymanowska
JulitaSzymańska
AdamTomaszewski
PatrykTomaszuk
MonikaWalenda
GabrielaWasilewska
Najniższa liczba punktów:109,35
Liczba wolnych miejsc: 5

KLASA 1B (BIOLOGICZNO-CHEMICZNA)

KamilBorysewicz
KatarzynaFrankowska
PatrycjaGirejko
JuliaGulko
PatrycjaJelska
WiktoriaKoronkiewicz
JoannaKotowska
AleksandraKrawczuk
MartynaKropiwnicka
ŁukaszKruk
PaulinaKułakowska
AleksandraPołuszejko
WeronikaRadłowska
WiktorRadomski
MichelleStraczyńska
KlaudiaSuchowierska
KacperWieczorek
ZuzannaWnorowska
AleksandraWojciuk
WiktoriaWołczuk
MariaWoźniak
Najniższa liczba punktów: 71,2
Liczba wolnych miejsc: 8

KLASA 1C (PSYCHOLOGICZNA)

IdaArcisz
MariaCraparotta
MichałCzaban
MałgorzataCzajkowska
NoemiFlasza
JuliaGryguć
JuliaIwaniuk
UrszulaJadczuk
MartynaJankowska
JowitaJurowczyk
MajaKirpsza
WeronikaKrutul
KamilaKuklińska
FilipLeszczyński
KarinaLewkowska
JuliaLulewicz
OliwiaMaksymowicz
JuliaNieciecka
EwaPawłusewicz
KacperPietraszkiewicz
AleksandraRusinowicz
AntoninaSacharewicz
MagdalenaSarosiek
JuliaSiwiec
WiktoriaSławińska
NataliaTroskowska
MiłoszWappa
Najniższa liczba punktów: 108,35
Liczba wolnych miejsc: 2

KLASA 1D (SPOŁECZNA)

IzabelaAnchimiuk
JustynaBaszeń
MagdalenaBorkowska
NikolaBugajewska
JuliaBujnarowska
DominikaDmochowska
MajaFilipiuk
NataliaGryczewska
BartoszGryko
SzymonJancewicz
NikolJanczewska
PatrykKamiński
IwoKarolczuk
AleksandraKasperowicz
GabrielaKrawczuk
AnnaLasota
AmeliaMatys
JoannaNieścior
OliwiaOlifieruk
WiktoriaOlszewska
JuliaPerko
JakubRećko
KatarzynaSienkiewicz
GabrielaSobotka
MilenaStankiewicz
WiktoriaSzymczuk
KatarzynaŻłobikowska
Najniższa liczba punktów: 88,3
Liczba wolnych miejsc: 2

Lista kandydatów zakwalifikowanych do X LO

Klasa 1A (językowa)
najniższa liczba punktów 109,35
ImięNazwisko
MonikaAugustynowicz
WiktoriaBiernacka
WiktoriaBobko
KseniyaDziahtsiar
KlaudiaGrom
IgorGutorow
Kornelia AnnaIwaniuk
MagdalenaIwanowska
AleksandraKorczyńska
KacperKorecki
EdytaKotowska
KlaudiaKowalewska
PatrycjaKuryłło
MartynaNowicka
SylwiaOlszewska
MarcelinaPac
DagmaraPopławska
DianaPorzezińska
ZuzannaRoszkowska
HannaSkulimowska
BartoszSosnowski
JuliaSzugzda
OliwiaSzugzda
EmiliaSzymanowska
JulitaSzymańska
AdamTomaszewski
PatrykTomaszuk
MonikaWalenda
GabrielaWasilewska
Klasa 1B (biologiczno – chemiczna)
najniższa liczba punktów 71,2
ImięNazwisko
KamilBorysewicz
KatarzynaFrankowska
PatrycjaGirejko
JuliaGulko
PatrycjaJelska
WiktoriaKoronkiewicz
JoannaKotowska
AleksandraKrawczuk
MartynaKropiwnicka
ŁukaszKruk
PaulinaKułakowska
AleksandraPołuszejko
WeronikaRadłowska
WiktorRadomski
MichelleStraczyńska
KlaudiaSuchowierska
KacperWieczorek
ZuzannaWnorowska
AleksandraWojciuk
WiktoriaWołczuk
MariaWoźniak
ZuzannaZajko
Klasa 1C (psychologiczna)
najniższa liczba punktów 107,8
ImięNazwisko
IdaArcisz
NATALIABIELONKO
MARIACRAPAROTTA
MichałCzaban
MałgorzataCzajkowska
NoemiFlasza
JuliaGryguć
JuliaIwaniuk
UrszulaJadczuk
MartynaJankowska
JowitaJurowczyk
MajaKirpsza
WeronikaKrutul
KamilaKuklińska
FilipLeszczyński
KarinaLewkowska
JuliaLulewicz
OliwiaMaksymowicz
JULIANIECIECKA
EwaPawłusewicz
KacperPietraszkiewicz
AleksandraRusinowicz
AntoninaSacharewicz
MagdalenaSarosiek
JuliaSiwiec
WiktoriaSławińska
ZofiaTodorczuk
NataliaTroskowska
MiłoszWappa
Klasa 1D (społeczna)
najniższa liczba punktów 88,3
ImięNazwisko
IzabelaAnchimiuk
JustynaBaszeń
MagdalenaBorkowska
NikolaBugajewska
JuliaBujnarowska
PiotrCzembrowski
DominikaDmochowska
MajaFilipiuk
NataliaGryczewska
BartoszGryko
SzymonJancewicz
NikolJanczewska
PatrykKamiński
IwoKarolczuk
AleksandraKasperowicz
GabrielaKrawczuk
AnnaLasota
AmeliaMatys
JoannaNieścior
OliwiaOlifieruk
WiktoriaOlszewska
JuliaPerko
GabrielaPerkowska
JakubRećko
KatarzynaSienkiewicz
GabrielaSobotka
MilenaStankiewicz
WiktoriaSzymczuk
KatarzynaŻłobikowska