f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Image Alt

Klub Kulturalno – Rozrywkowy

Spis treści:

KLUB KULTURALNO – ROZRYWKOWY

Poprzez działalność w klubie kulturalno – rozrywkowym  wychowankowie są wdrażani do aktywnego udziału w życiu społecznym internatu. W klubie spotykają się osoby, którym nie jest obojętne to, co dzieje się w tej społeczności. Zadania realizowane przez klub kulturalno – rozrywkowy wynikają z planu pracy samorządu internatu. Celem działalności jest organizacja czasu wolnego wychowanków oraz zachęcenie ich do aktywnego udziału w życiu społecznym placówki. W związku z tym odbywają się u nas cykliczne imprezy takie jak: otrzęsiny, wieczór wróżb andrzejkowych, walentynki, pożegnanie absolwentów, dyskoteki, imprezy integracyjne przy ognisku.

Kolejnym zadaniem stojącym przed naszym klubem jest rozwijanie zainteresowań kulturalnych wychowanków. Działalność klubu przyczynia się w dużym stopniu do tworzenia przyjaznej atmosfery w internacie. Organizowane przez nas imprezy ułatwiają wychowankom lepsze wzajemne poznanie.                                                                                                   

Wychowawca Marta Opolska

Skip to content